gca
16 مرداد 1401 - 12:07

پایان اردوی تیم ملی جودو مردان در جزیره کیش/ ملی پوشان ۱۹ راهی قونیه خواهند شد

آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جودو مردان کشورمان، جهت اعزام به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی امروز یکشنبه در جزیره کیش به پایان رسید و ملی پوشان به تهران باز میگردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مرحله آخر اردوی ‌آماده سازی تیم ملی جودو مردان کشورمان از روز چهارشنبه ۱۲ مردادماه در جزیره کیش آغاز و امروز‌ یک شنبه ۱۶ مردادماه آخرین تمرینات جودوکاران در مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار و به پایان رسید.

تمام تمرینات جودوکاران طی چند روز گذشته در سالن های مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد، جودوکاران ساکن در جزیره کیش نیز به عنوان حریفان تمرینی در اردوی تیم ملی حضور پیدا کردند و با ملی پوشان به تمرین پرداختند. لر دلسمی رئیس هیات جودو جزیره کیش، در روز نخست به جمع ملی پوشان اضافه شد و با آنها به تمرین پرداخت.

در تمرینات صبح امروز یک‌شنبه ۱۶ مردادماه،‌ محمد ناصر نجف پور رئیس اداره ورزش موسسه ورزشی و تفریحات دریایی جزیره کیش و هیات همراه از اردوی تیم ملی بازدید به عمل آورند و از روند تمرینات ملی پوشان در اردوی تیم ملی جودو مطلع شدند. نجف پور پس از پایان تمرین ملی پوشان،  برای دقایقی با آنها به گفت و گو پرداخت و برای تیم ملی جودو مردان اعزامی به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی آرزوی موفقیت کرد.

در حاشیه برگزاری تمرینات صبح امروز‌، گزارشگر خبرگزاری صدا و‌ سیمای جزیره کیش برای دقایقی با ملی پوشان و کادر فنی به گفت و گو‌ پرداخت و از شرایط تمرینی ملی پوشان گزارشی را تهیه کرد.

جودوکاران کشورمان از اسفندماه سال ۱۴۰۰ در اردوی تیم ملی جهت حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی حضور داشتند و طبق تصمیم مسولان فدراسیون و کادرفنی، تصمیم گرفتند برای بالا رفتن روحیه ملی پوشان هفته پایانی اردوها را در جزیره کیش برگزار کنند تا جودوکاران علی رغم آمادگی جسمانی از لحاظ روحی و روانی نیز با بهترین شرایط به قونیه اعزام شوند.

طی چند روزی که ملی پوشان در جزیره کیش حضور داشتند، تمرینات هوازی در ساحل، حضور در استخر و‌تفریحات فرهنگی ورزشی از جمله برنامه های ملی پوشان بود.

تیم ملی جودو مردان و بانوان کشورمان با ترکیب ۱۴ جودو کا، ۱۹ مردادماه راهی کشور ترکیه خواهند شد تا در پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی حضور پیدا کنند.

اسامی نفرات اعزامی به این رقابت ها به شرح زیر است:

وزن 66- کیلوگرم: حمیدرضا پاپی

وزن 73- کیلوگرم: محمد صدیقی و وحید جدی

وزن 81- کیلوگرم: مهدی فتحی پور

وزن 90 کیلوگرم: محمد سعیدی و قاسم باغچقی

وزن 100 +کیلوگرم: حمیدرضا ملک زاده

تیم ملی زیر نظر محسن ذکریا، مربی تیم ملی تمرینات خود را در جزیره کیش پیگیری میکنند. هادی کردی سرپرست تیم های ملی نیز کنار ملی پوشان حضور دارد.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 545152