gca
16 مرداد 1401 - 14:18

توزیع بیش از ۶۰ میلیارد اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان رزن

همدان- فرماندار رزن از توزیع بیش از ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه ریزی این شهرستان طی هفته جاری خبر داد.

علی اصغر غفاری آثار در گفتگو با خبرنگار مهر، یکی از مهمترین مشکلات تولیدکنندگان شهرستان رزن را تأمین نهادهای دامی عنوان کرد و گفت: کارخانه‌ی تولید نهاده‌های دامی با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در این شهرستان در دست ساخت است.

خبرنگار مهررزنتأمینوی با بیان اینکه هم اکنون، تعداد ۱۶ واحد تولیدی در شهرستان رزن در دست ساخت است؛ تشریح کرد: از این تعداد، ۸ واحد کوچک و ۸ واحد بزرگ صنعتی هستند.

رزنفرماندار شهرستان رزن خاطرنشان کرد: برای تکمیل این واحدهای صنعتی نیاز به ۵۹۳ میلیارد تسهیلات بود که در سفر رئیس جمهور به استان همدان تسهیلات مربوطه تأمین شده است.

رزنرئیستأمینغفاری در ادامه صحبت‌های خود، با اشاره به سفر پر خیر و برکت رئیس جمهور به استان همدان و تخصیص اعتبارات مناسب به شهرستان رزن؛ گفت: اولین شهرستان در استان همدان بودیم که اطلاعات و اعتبارات سفر رئیس جمهور را منتشر کردیم.

رزنفرماندار رزن افزود: بیش از ۵۸۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهرستان رزن در سفر رئیس محترم جمهور به استان همدان تخصیص یافته است.

رزنرزناین مسئول با بیان اینکه بهترین اعتبارات استان در شهرستان رزن ثبت شد؛ خاطرنشان کرد: علاوه بر این اعتبارات، بالغ بر ۵ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار بی نام به استان تخصیص داده شده که ما سهممان را از این اعتبارات دریافت خواهیم کرد.

رزنوی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، از توزیع بیش از ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان طی هفته جاری خبر داد و گفت: علاوه بر این، ۶۵ میلیارد تومان اعتبار مربوط به قنوات رزن توسط نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی به شهرستان رزن اختصاص یافت.

ریزیرزنرزندرگزینرزن

منبع: مهر
شناسه خبر: 545706