gca
20 بهمن 1401 - 01:04

نمایشگاه دستاوردهای ۴۴ انقلاب اسلامی در بهاباد برپا شد

یزد- همزمان با ایام دهه فجر، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در حسینیه فاطمیه بهاباد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون توسعه و منابع انسانی استاندار یزد در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهرستان بهاباد دارای ظرفیت ‌های بسیار بزرگی است و استعدادهای درخشانی ‌در حوزه‌های مختلف فرهنگی فنی و اجرایی دارد، اظهار داشت: باید از این ظرفیت ها با مشارکت بخش خصوصی به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

محمدعلی شاه حسینی با بیان اینکه دشمن امروز تمام توان و تلاش خود را به کار بسته تا نظام را نا کارآمد جلوه دهد و تبیین این خدمات توطئه‌های آنها را خنثی می‌کند، افزود: برپایی این نمایشگاه برای نشان دادن خدمات و فعالیت‌های دولت و ارائه گزارش به مردم کاری ارزشمند است و باید شاهد انجام آن همواره در طول سال باشیم.

فرماندار بهاباد هم در مورد برپایی نمایشگاه گفت: این نمایشگاه در ۲۲ غرفه تا ۲۲ بهمن در محل حسینیه فاطمیه بهاباد دایر است.

علیرضا تیموری افزود: این نمایشگاه در ایام الله دهه فجر چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای بازدید اقشار مختلف مردم از دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... برپا شده است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه، ادارات و ارگان های مختلف شهرستان بهاباد عملکرد خود طی چهار سال گذشته را در معرض دید علاقه مندان قرار داده و ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان در حوزه های مختلف را تبیین می کنند.

فرماندار بهاباد یادآور شد: دهه فجر فرصت خوبی است تا مسئولان بیش از گذشته اقدامات و خدمات دولت را به اطلاع مردم برسانند.

بازدید از این نمایشگاه برای عمومی آزاد است و علاقمندان می توانند هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ از این نمایشگاه بازدید کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028747